36000LM150LMW
Categories
  • Accessories0 products
  • Bathroom Light504 products
  • Ceiling and Pendant Lights729 products
  • Chandeliers455 products
  • Commercial Lighting537 products
  • Decorative Lighting464 products
  • Flooring585 products
  • Flush mount722 products
  • Ground & Pathway Illumination467 products
  • Hanging & Decorative Fixtures522 products
  • Industrial Lighting481 products
  • Interior Lights511 products
  • Kitchen Lighting480 products
  • LED and Strip Lighting544 products
  • LED fixtures498 products
  • Mid century Lights508 products
  • Modern and Industrial Lighting535 products
  • Other ceiling533 products
  • Outdoor Lighting483 products
  • Pendant lights525 products
  • Room Lights458 products
  • Rustic Light512 products
  • Specialty & Unique Lighting557 products
  • Strip lights539 products
  • Task lighting555 products
  • Wall & Post Lighting542 products
  • Waterproof & Solar Solutions471 products
Close
Stock status
  • On sale
  • In stock
Top rated products
Home Products tagged “36000LM150LMW”
Showing all 3 results
Show sidebar
Show 9 12 18 24
240W LED High Bay Light, Remote Dimmable UL DLC Listed 36,000LM(150LM/W) High Bay LED Shop Light 5000K Daylight 5′ Cable with Hanging Hook Safe Rope for Factory Workshop Warehouse Barn AC 100-277V
Compare
Commercial Lighting
Add to wishlist
Buy Now
Quick view
480V High Bay LED Lights 240W 36000LM(150LM/W) UL DLC Listed 0-10V Dimmable UFO High Bay Lighting 240W 200W 150W Adjustable 5000K IP65 Barn Workshop Warehouse Gym Factory Light
Compare
Commercial Lighting
Add to wishlist
Buy Now
Quick view
4Pack 240W LED Parking Lot Light 36000lm(150LM/W) Arm Mount LED Pole Light IP65 Waterproof 5000K ETL Listed Commercial Area Lighting with Smart Photocell 6KV SPD-7 Yrs Warranty
Price: (as of – Details) 240W LED Parking Lot Light (36000lm Eqv 1000W HID HPS) Arm Mount LED Pole Light,